Yamaha DT 125
Yamaha DT 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 17.3 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.4 kgf-m / 13.6 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
1973-74
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
17.3 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
1.4 kgf-m / 13.6 Nm przy 7000 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973-74 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni TS28SS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17.3 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.4 kgf-m / 13.6 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 125 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |