Yamaha DT 125
Yamaha DT 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve. Moc maksymalna wynosi 13 KM / 9.5 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.3 Nm przy 6, 500 obr./min. Masa: 96 kg.
Lata produkcji
1978
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
13 KM / 9.5 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
13.3 Nm przy 6, 500 obr./min
Masa
96 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 50 mm |
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 24 mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 13 KM / 9.5 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.3 Nm przy 6, 500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1404 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 96 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L / 1.8 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.2 L / 1.76 qts |
|---|---|
| Prześwit | 265 mm |