Yamaha DT 125LC
Yamaha DT 125LC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 108.0 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
108.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 125LC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single 24 mm Mikuni VM26SS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 108.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 gal |
| Prędkość maks. | 74 mph |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.2 L |
|---|---|
| Prześwit | 285 mm |
| Consumption Average | 79 mpg |
| Standing¼Mile | 19.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 74 mph |