Yamaha DT 125R
Yamaha DT 125R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 119.0 kg.
Lata produkcji
1996-97
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min
Masa
119.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 125R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-97 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 X 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ zasilania | VM24 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.5 kgf-m / 15.2 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 119.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 gal |
| Prędkość maks. | 124.6 km/h |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.2 L |
|---|---|
| Prześwit | 270 mm |
| Consumption Average | 20 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 16.0 m / 43.7 m |
| Standing¼Mile | 16.9 sec / 115.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 124.6 km/h |