Yamaha DT 125RE
Yamaha DT 125RE to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve. Moc maksymalna wynosi 14.7 / 10.8 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.7 kgf-m / 16.3 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
14.7 / 10.8 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
1.7 kgf-m / 16.3 Nm przy 7000 obr./min
Masa
116 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 125RE |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed-valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 X 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ zasilania | Mikuni 28 SS |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14.7 / 10.8 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.7 kgf-m / 16.3 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross linkage |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 80/90 -21 |
| Opona tylna | 110/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 885 mm |
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L / 2.2 gal |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.2 L |
|---|---|
| Prześwit | 270 mm |