Yamaha DT 175
Yamaha DT 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 171 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 8.8 Nm / 5 kg- ft przy 6000rpm. Masa: 99 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
171 ccm
Moc maksymalna
16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
8.8 Nm / 5 kg- ft przy 6000rpm
Masa
99 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 171 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Mikuni VM24SS 24mm slide type Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI , magneto type |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 16.5 KM / 12.3 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 8.8 Nm / 5 kg- ft przy 6000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, DID428SM. 117 links |
Podwozie
| Rama | Welded, tubular, Rama podwójna kołyskowa with single downtube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, oil damped |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 845 mm |
|---|---|
| Masa | 99 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
Pozostałe dane
| Akumulator | 6V, 4Ah |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 3.23:1 |
| Final Reduction Ratio | 2.37:1 |
| Gear Ratios | 1st 33.55, 2nd 20.38, 3rd 14.42, 4th 11.50, 5th 10.09 |
| Gearbox Sprocket | 15 teeth |
| Wheel Sprocket | 49 teeth |
| Front Fork Oil | 146 ccm (4.9fl. oz.) per leg |
| Castor Angle | 60° |
| Wheelbase: | 1350 mm |
| Prześwit | 265 mm |