Yamaha DT 200R
Yamaha DT 200R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 195 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy.. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.6 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 N-m / 23.6 Nmprzy 7500 obr./min. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1990
Pojemność
195 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.6 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 N-m / 23.6 Nmprzy 7500 obr./min
Masa
108 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 200R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy. |
|---|---|
| Pojemność | 195 ccm |
| Średnica x skok | 66 х 57 mm |
| Stopień sprężania | 6.4:1 |
| Układ zasilania | Single Mikuni TM28SS |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Primary Nożny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.6 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 N-m / 23.6 Nmprzy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | et plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy front fork; air regulowane |
| Zawieszenie tylne | Monocross, single shock Wahacz;regulowane napięcie wstępne and tłumienie kompresji dampening |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 120/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 108 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10 L |
| Prędkość maks. | 162 km/h / 100.5 mph |
Pozostałe dane
| Cooling Systom | Chłodzenie cieczą |
|---|---|
| Prześwit | 315 mm |
| Oil Tank Capacity | 1.2 L / 1.38 US quarts |
| Standing¼Mile | 14.73 sec / 138.46 km/h |
| Prędkość maksymalna | 162 km/h / 100.5 mph |
| Road Test | Moto Verte |