Yamaha DT-3 250
Yamaha DT-3 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 246 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 24 KM / 17.8 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 24.8 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
1973
Pojemność
246 ccm
Moc maksymalna
24 KM / 17.8 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
24.8 Nm przy 6000 obr./min
Masa
115kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT-3 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 246 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 26mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 24 KM / 17.8 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 24.8 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25-19 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1389.3 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 813 mm |
| Masa | 115kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 254 mm |
|---|