Yamaha DT 360A
Yamaha DT 360A to motocykl drogowy o pojemności skokowej 351 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 32 KM / 23.4 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
1973-75
Pojemność
351 ccm
Moc maksymalna
32 KM / 23.4 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 6500 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 360A |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973-75 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 351 ccm |
| Średnica x skok | 80 х 70 mm |
| Stopień sprężania | 6.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 30mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 32 KM / 23.4 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.6 kgf-m / 35.3 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 220 mm |
|---|---|
| WetWeight | 134 kg |