Yamaha DT 400
Yamaha DT 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 397 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 23 KM / 17.1 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 3.8 kg-m / 37.3 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 141 kg.
Lata produkcji
1978-79
Pojemność
397 ccm
Moc maksymalna
23 KM / 17.1 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
3.8 kg-m / 37.3 Nm przy 5000 obr./min
Masa
141 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DT 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-79 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 397 ccm |
| Średnica x skok | 85 Ñ… 70 mm |
| Stopień sprężania | 6.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 28mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM / 17.1 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 3.8 kg-m / 37.3 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Masa | 141 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
| Prędkość maks. | 87 mph |
Pozostałe dane
| Standing¼Mile | 16.5 sec / 74.5 mph |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 87 mph |