Yamaha DX 250
Yamaha DX 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 247 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Maksymalny moment obrotowy: 28.6 Nm / 2.92kgf-m przy 7000 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
1970
Pojemność
247 ccm
Moc maksymalna
30 KM / 22 k, W przy 7200 obr./min
Moment obrotowy
28.6 Nm / 2.92kgf-m przy 7000 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha DX 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1970 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 247 ccm |
| Średnica x skok | 54 х 54 mm |
| Stopień sprężania | 6.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM / 22 k, W przy 7200 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.6 Nm / 2.92kgf-m przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 138 kg |
|---|