Yamaha Exciter 150
Yamaha Exciter 150 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 15.1 KM / 11.3 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.8 Nm przy 7000rpm. Masa: 116 kg.
Lata produkcji
2015-17
Moc maksymalna
15.1 KM / 11.3 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
13.8 Nm przy 7000rpm
Masa
116 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha Exciter 150 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-17 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 57.0 × 58.7 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15.1 KM / 11.3 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.8 Nm przy 7000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów Stałe zazębienie |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa kratownicowa Rama grzbietowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 70/90-17 tubeless |
| Opona tylna | 120/70-17 tubeless |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1240 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 116 kg |
| Zbiornik paliwa | 4.2 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.15 L / 0.25 imp gal / 1.1 L |
|---|---|
| Model Also called | The Yamaha T-150 is an underbone manufactured by Yamaha Motor Company since 2015. It is known as the Exciter 150 in Thailand and Vietnam, Sniper 150 MXi in the Philippines, Jupiter MX/MX King 150 in Indonesia, and Y15ZR in Malaysia. It is powered by a 149.7 ccm (9.14 cu in) Jednocylindrowy engine. |