Yamaha FZ-10-SP
Yamaha FZ-10-SP to motocykl naked / street o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 160.4 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111.0 Nm / 11.3 kg-m przy 9000 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
160.4 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
111.0 Nm / 11.3 kg-m przy 9000 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-10-SP |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 79.0 x 50.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 160.4 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 111.0 Nm / 11.3 kg-m przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multiple Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa Deltabox |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm, Widelec teleskopowyÖhlinsforks |
| Zawieszenie tylne | Öhlins, Wahacz, link suspension |
| Hamulce przednie | 2x320mm Tarcza hydraulicznaznas |
| Hamulce tylne | Single 220 mm, Tarcza hydraulicznazna |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 M/C (75W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 210 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.9 L |
|---|---|
| Emisja CO2 | 185 g/km |
| Prześwit | 130 mm |