Yamaha FZ
Yamaha FZ to motocykl naked / street o pojemności skokowej 689 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 74.8 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m przy 6500 obr./min. Masa: 179 kg - AB S 182 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
689 ccm
Moc maksymalna
74.8 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m przy 6500 obr./min
Masa
179 kg - AB S 182 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 689 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 68.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI Transistor Controlled Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74.8 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x 282mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17M/C(58W) (Tubeless) |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17M/C(73W) (Tubeless) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 179 kg - AB S 182 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Caster Angle | 24° |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |