Yamaha FZ 400R
Yamaha FZ 400R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 11500 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 3.7 kgf-m przy 10000 obr./min. Masa: 166 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 11500 obr./min )
Moment obrotowy
3.7 kgf-m przy 10000 obr./min
Masa
166 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ 400R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 43.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą, |
| Układ zasilania | 4x Mikuni BDST32 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | TCI Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 11500 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 3.7 kgf-m przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 282mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 210mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-16 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 166 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.75 gal |