Yamaha FZ-6R
Yamaha FZ-6R to motocykl naked / street o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 77.5 KM /57 k, Wprzy 11500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 51.6 Nm / 6.1 kg-m / 44.1 ft-lb przy 8500 obr./min. Masa: 211 kg.
Lata produkcji
2015
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
77.5 KM /57 k, Wprzy 11500rpm
Moment obrotowy
51.6 Nm / 6.1 kg-m / 44.1 ft-lb przy 8500 obr./min
Masa
211 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-6R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 44.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Group injection type Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 77.5 KM /57 k, Wprzy 11500rpm |
| Moment obrotowy | 51.6 Nm / 6.1 kg-m / 44.1 ft-lb przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Multi-plat Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa die-cast, kratownicowa shaped |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Wahacz Link less type Monocross, |
| Hamulce przednie | 2x 298 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 440mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 211 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.3 L / 4.6 gal |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 37/13 (2.846) 2nd 37/19 (1.947) 3rd 28/18 (1.556) 4th 32/24 (1.333) 5th 25/21 (1.190) 6th 26/24 (1.083) |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |