Yamaha FZ-6SFazer
Yamaha FZ-6SFazer to motocykl naked / street o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 98 KM / 72 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63.1 Nm / 6.4 kgf-m przy 10000 obr./min. Masa: 187 kg.
Lata produkcji
2006
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
98 KM / 72 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
63.1 Nm / 6.4 kgf-m przy 10000 obr./min
Masa
187 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-6SFazer |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 44.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Group injection type Wtrysk paliwa, 36mm Funnel diameter |
| Układ zapłonowy | TCI (transistor controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 98 KM / 72 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 63.1 Nm / 6.4 kgf-m przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy, |
| Zawieszenie tylne | Wahacz Link less type Monocross |
| Hamulce przednie | 2x 298 mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 187 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 227.8 km/h / 141.5 mph |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Synthetic, 10W/40 |
|---|---|
| Spark Plug | NGK, CR9EK |
| Dimension | Length 2095 mm / 82.4 in, Width 755 mm / 29.7 in, Height 1085 mm |
| Prześwit | 145mm |
| Consumption Average | 22.0 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 227.8 km/h / 141.5 mph |