Yamaha FZ 700
Yamaha FZ 700 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 697 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 5 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 74.4 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 81.4 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 222 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
697 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 74.4 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
81.4 Nm przy 8000 obr./min
Masa
222 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 5 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ 700 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 5 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 697 ccm |
| Średnica x skok | 68 x 48 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 4X 34mm Mikuni downdafts |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 74.4 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 81.4 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Kayaba Widelec teleskopowys non regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Monocross with single shock regulowane for napięcie wstępne. |
| Hamulce przednie | 2x 267mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/80 V16 |
| Opona tylna | 130/80 V18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 782 mm |
|---|---|
| Masa | 222 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 5.8 gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK, DR8ES-L Gaźnik |
|---|