Yamaha FZ-S 16
Yamaha FZ-S 16 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 153 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.3 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 14 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
153 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.3 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
14 Nm przy 6000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-S 16 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve |
|---|---|
| Pojemność | 153 ccm |
| Średnica x skok | 58 × 57.9mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 26mm CV BS26 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.3 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 14 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Stałe zazębienie wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross type |
| Hamulce przednie | Single 257mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-17 |
| Opona tylna | 140/60-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1334 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.714 (38/14) 2nd 1.789 (34/19) 3rd 1.318 (29/22)4th 1.045 (23/22) 5th 0.875 (21/24) 6th - |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 3.409 / 2.857 |