Yamaha FZ-S FI V 2.0
Yamaha FZ-S FI V 2.0 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 149 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve. Moc maksymalna wynosi 12.8 KM / 9.61 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 13.6 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2014-16
Pojemność
149 ccm
Moc maksymalna
12.8 KM / 9.61 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
13.6 Nm przy 6000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-S FI V 2.0 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2-valve |
|---|---|
| Pojemność | 149 ccm |
| Średnica x skok | 57.3 × 57.9 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Fuel injected |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12.8 KM / 9.61 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 13.6 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Stałe zazębienie wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 257mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 100/80-17 |
| Opona tylna | 130/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 340 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.714 (38/14) 2nd 1.789 (34/19) 3rd 1.318 (29/22)4th 1.045 (23/22) 5th 0.875 (21/24) |
|---|---|
| Primary Reduction Ratio | 3.409 / 2.857 |