Yamaha FZ-S FI V 2.0
Yamaha FZ-S FI V 2.0 to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valvewith Variable Valve Actuation. Moc maksymalna wynosi 19 KM przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 14.7 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 131 kg.
Lata produkcji
2017-18
Moc maksymalna
19 KM przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
14.7 Nm przy 8500 obr./min
Masa
131 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valvewith Variable Valve Actuation
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZ-S FI V 2.0 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valvewith Variable Valve Actuation |
|---|---|
| Średnica x skok | 58.0 × 58.7 mm |
| Stopień sprężania | 11.6 ± 0.4: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 19 KM przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 14.7 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Plate. Sprzęgło wspomagane z antyhoppingiem |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel Deltabox |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa Wahacz with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/80-17M/C46P |
| Opona tylna | 130/70-17MC/62P |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 131 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 165 mm |
|---|