Yamaha FZR 400 Genesis
Yamaha FZR 400 Genesis to motocykl naked / street o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 11500 obr./min ). Maksymalny moment obrotowy: 3.7 kgf-m przy 10000 obr./min. Masa: 157 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 11500 obr./min )
Moment obrotowy
3.7 kgf-m przy 10000 obr./min
Masa
157 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha FZR 400 Genesis |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 43.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Analogue CDI (Capacitive Tarczaharge Ign.) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 11500 obr./min ) |
| Moment obrotowy | 3.7 kgf-m przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plates |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa delta box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Uprighting Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa swing arm |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 R-17 |
| Opona tylna | 140/60 R-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 785mm |
|---|---|
| Masa | 157 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.75 gal |
| Prędkość maks. | 197.5 km/h |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK, CR8E |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.307 2nd 2.222 3rd 1.714 4th 1.434 5th 1.272 6th 1.173 |
| Consumption Average | 21.6 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.0 m / 42.3 m |
| Standing¼Mile | 12.9 sec / 162. km/h |
| Prędkość maksymalna | 197.5 km/h |