Yamaha IT 125
Yamaha IT 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted. Moc maksymalna wynosi 17.36 KM / 12.7 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 14.5 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 99 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
17.36 KM / 12.7 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
14.5 Nm przy 8500 obr./min
Masa
99 kg
Typ silnika
Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 8.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 30 mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17.36 KM / 12.7 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 14.5 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single-downtube, full Rama kołyskowa, chromoly frame, tubular section, chomoly Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowyforks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.10 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 846 mm |
| Masa | 99 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 284 mm |
|---|