Yamaha IT 175
Yamaha IT 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 171 ccm. Jednostka napędowa: Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted. Moc maksymalna wynosi 21.55 KM / 15.8 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 17 Nm przy 8000rpm. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1977-
Pojemność
171 ccm
Moc maksymalna
21.55 KM / 15.8 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
17 Nm przy 8000rpm
Masa
108 kg
Typ silnika
Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977- |
Silnik
| Typ silnika | Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted |
|---|---|
| Pojemność | 171 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 34mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 21.55 KM / 15.8 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 17 Nm przy 8000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowyforks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 876 mm |
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 254 mm |
|---|---|
| Road Test | Cycle Magazine 1977 |