Yamaha IT 175
Yamaha IT 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 171 ccm. Jednostka napędowa: Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted. Moc maksymalna wynosi 20.60 KM / 15 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 17.5 Nm przy 7500rpm. Masa: 107 kg.
Lata produkcji
1979
Pojemność
171 ccm
Moc maksymalna
20.60 KM / 15 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
17.5 Nm przy 7500rpm
Masa
107 kg
Typ silnika
Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1979 |
Silnik
| Typ silnika | Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted |
|---|---|
| Pojemność | 171 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50mm |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 34mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20.60 KM / 15 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 17.5 Nm przy 7500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single-downtube, full Rama kołyskowa, chromoly frame, tubular section, chomoly Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Kayaba forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.10 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 877 mm |
| Masa | 107 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 269 mm |
|---|