Yamaha IT 175
Yamaha IT 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 171 ccm. Jednostka napędowa: Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted. Moc maksymalna wynosi 19.86 KM / 14.6 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 18.47 Nm przy 7500rpm. Masa: 104.1 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
171 ccm
Moc maksymalna
19.86 KM / 14.6 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
18.47 Nm przy 7500rpm
Masa
104.1 kg
Typ silnika
Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Two stroke, Jednocylindrowy, reed-valve inducted |
|---|---|
| Pojemność | 171 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50mm |
| Stopień sprężania | 7.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 32mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 19.86 KM / 14.6 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 18.47 Nm przy 7500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single-downtube, full Rama kołyskowa, chromoly frame, box section aluminiowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowyforks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralnywith regulowane damping and pre-load |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.10 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1417 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 899 mm |
| Masa | 104.1 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 290 mm |
|---|