Yamaha IT 200
Yamaha IT 200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 195 ccm. Jednostka napędowa: Two stroke, Jednocylindrowy, reed valve. Moc maksymalna wynosi 26.6 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25.5 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 95.7 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
195 ccm
Moc maksymalna
26.6 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
25.5 Nm przy 7500 obr./min
Masa
95.7 kg
Typ silnika
Two stroke, Jednocylindrowy, reed valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Two stroke, Jednocylindrowy, reed valve |
|---|---|
| Pojemność | 195 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 56mm |
| Stopień sprężania | 8.4;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 34mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 26.6 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 25.5 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Kayaba forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 12/90 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 95.7 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Spark Plug | Champion N86 |
|---|