Yamaha IT 250
Yamaha IT 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 246 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 26.1 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 124 kg.
Lata produkcji
1978-
Pojemność
246 ccm
Moc maksymalna
26.1 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
25 Nm przy 7500 obr./min
Masa
124 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 246 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 7.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 36mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 26.1 KM / 19 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 25 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double downtube, full-Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.50 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 889 mm |
| Masa | 124 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 241.3 mm |
|---|