Yamaha IT 250
Yamaha IT 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 246 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 32.2 KM / 23.6 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
1982-
Pojemność
246 ccm
Moc maksymalna
32.2 KM / 23.6 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
35 Nm przy 7500 obr./min
Masa
109 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 246 ccm |
| Średnica x skok | 68 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 7.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 36mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 32.2 KM / 23.6 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 35 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single-downtube, full-Rama kołyskowa chrome-moly frame with aluminiowa box-section swing arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Air-assisted, oil-damped fork |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa-bodied Amortyzator centralny with regulowane damping and napięcie wstępne producing |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 12/90 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1485 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 945 mm |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Exhaust system | Upswept expansion chamber with USFS-approved spark arrestor and silencer |
|---|---|
| Prześwit | 340 mm |
| Road Test | Enduro Group Test |