Yamaha IT 400
Yamaha IT 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 396 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 32.5 KM / 24.2 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30.4 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 121.5 kg.
Lata produkcji
1976
Pojemność
396 ccm
Moc maksymalna
32.5 KM / 24.2 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
30.4 Nm przy 7500 obr./min
Masa
121.5 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 400 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 396 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | VM38SS Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 32.5 KM / 24.2 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 30.4 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy regulowane forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne sprężyny and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 4.50 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 901.7 mm |
| Masa | 121.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 250 mm |
|---|