Yamaha IT 425
Yamaha IT 425 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 425 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi 36.9 KM / 27.5 k, W przy 6000 obr./min (rear tyre. Maksymalny moment obrotowy: 42.0 Nm / 4.23 kg-m przy 5500 obr./min. Masa: 111 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
425 ccm
Moc maksymalna
36.9 KM / 27.5 k, W przy 6000 obr./min (rear tyre
Moment obrotowy
42.0 Nm / 4.23 kg-m przy 5500 obr./min
Masa
111 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 425 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 425 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 7.3;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm VM38SS Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 36.9 KM / 27.5 k, W przy 6000 obr./min (rear tyre |
| Moment obrotowy | 42.0 Nm / 4.23 kg-m przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy regulowane forks, 300mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock, regulowane napięcie wstępne sprężyny and tłumienie odbicia damping, 300mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -21 |
| Opona tylna | 150/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Masa | 111 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 285 mm |
|---|