Yamaha IT 465
Yamaha IT 465 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 465 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 123.2 kg.
Lata produkcji
1981-
Pojemność
465 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
123.2 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha IT 465 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy, read valve |
|---|---|
| Pojemność | 465 ccm |
| Średnica x skok | 85 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 7.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 38mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single-downtube, full Rama kołyskowa, chrome-moly frame, box -section aluminiowa swing arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne sprężyny and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 x 21 |
| Opona tylna | 5.60 x 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 939 mm |
| Masa | 123.2 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 311 mm |
|---|