Yamaha MT-01
Yamaha MT-01 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 1670 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 48° V-Dwucylindrowy, OHV, 4 zaworów na cylinder, 2 spark plugs per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 90 KM przy 4750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 150.1Nmprzy 3750rpm. Masa: 265 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1670 ccm
Moc maksymalna
90 KM przy 4750 obr./min
Moment obrotowy
150.1Nmprzy 3750rpm
Masa
265 kg
Typ silnika
Czterosuw, 48° V-Dwucylindrowy, OHV, 4 zaworów na cylinder, 2 spark plugs per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-01 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 48° V-Dwucylindrowy, OHV, 4 zaworów na cylinder, 2 spark plugs per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1670 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 113 mm |
| Stopień sprężania | 8.36:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa (FI) 40mm, twin-bore, downdraft Mikuni AC40 throttle body |
| Układ zapłonowy | Digital TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 90 KM przy 4750 obr./min |
| Moment obrotowy | 150.1Nmprzy 3750rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Newly designed aluminiowa CF die-cast sports frame, R1-type die-cast aluminiowa subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD fork; |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with w pełni regulowane single shock; |
| Hamulce przednie | 2x320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 190/50 ZR17 M/C (73W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 265 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 3.2 gal |
| Prędkość maks. | 207.6 km/h |
Pozostałe dane
| Prześwit | 140 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 19.5 km/lit |
| Standing¼Mile | 12.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 207.6 km/h |