Yamaha MT-03
Yamaha MT-03 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 321 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 30.9 k, W 41.4 KM przy 10750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29.6 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
321 ccm
Moc maksymalna
30.9 k, W 41.4 KM przy 10750 obr./min
Moment obrotowy
29.6 Nm przy 9000 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-03 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 321 ccm |
| Średnica x skok | 68.0 x 44.1mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI: Transistor Controlled Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30.9 k, W 41.4 KM przy 10750 obr./min |
| Moment obrotowy | 29.6 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-Tarcza coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Delta box |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm nieregulowane KYB widelec odwrócony USDs. |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted spring-napięcie wstępne regulowane KYB shock |
| Hamulce przednie | Single 298mm Tarcza, ABS |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza. ABS |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1379.2 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 779.7 mm |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 3.7 gal |
Pozostałe dane
| Caster | 25° |
|---|---|
| Dimension | Length 2090.4 mm / 82.3 in, Width 718.8 mm / 28.3 in, Height 1133 mm |
| Prześwit | 160 mm |