Yamaha MT-03 660
Yamaha MT-03 660 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 659 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58.4 Nm 5.7 kgf-m przy 5250 obr./min. Masa: 174.5 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
659 ccm
Moc maksymalna
48 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
58.4 Nm 5.7 kgf-m przy 5250 obr./min
Masa
174.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-03 660 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 659 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 10.0: 1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, 44 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 58.4 Nm 5.7 kgf-m przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa truss kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x 295mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 174.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 163.3 km/h |
Pozostałe dane
| Prześwit | 200 mm |
|---|---|
| Standing¼Mile | 14.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 163.3 km/h |