Yamaha MT-07
Yamaha MT-07 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 689 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 74.8 KM przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 184 kg.
Lata produkcji
2021-22
Pojemność
689 ccm
Moc maksymalna
74.8 KM przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm przy 6500 obr./min
Masa
184 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-07 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021-22 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 689 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 68.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni 38 mm dual bore throttle body F.I. |
| Układ zapłonowy | TCI Transistor Controlled Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74.8 KM przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarczas, 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza, single piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 184 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Integrated 2-into-1 exhaust pipes and muffler |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| Caster Angle | 24.5° |
| Prześwit | 140 mm |