Yamaha MT-07 Tracer
Yamaha MT-07 Tracer to motocykl naked / street o pojemności skokowej 689 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 74.8 KM przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 196 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
689 ccm
Moc maksymalna
74.8 KM przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm przy 6500 obr./min
Masa
196 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-07 Tracer |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 689 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 68.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI (Transistor Controlled Ignition) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74.8 KM przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, (link suspension) |
| Hamulce przednie | 2x 282mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/70 R17 M/C (58W) (tubeless) |
| Opona tylna | 180/55 R17 M/C 73W (tubeless) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1460 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 196 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Limited Power Version | 46.9 KM przy 7500 obr./min |
| Caster Angle | 24.8° |
| Prześwit | 140 mm |