Yamaha MT-09 Tracer
Yamaha MT-09 Tracer to motocykl naked / street o pojemności skokowej 847 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 12 Valve. Moc maksymalna wynosi 114 KM przy 10, 000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87.5 Nm / 8.9 kgf-m przy 8, 500 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
2019-
Pojemność
847 ccm
Moc maksymalna
114 KM przy 10, 000 obr./min
Moment obrotowy
87.5 Nm / 8.9 kgf-m przy 8, 500 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 12 Valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-09 Tracer |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 12 Valve |
|---|---|
| Pojemność | 847 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 59.1 mm |
| Stopień sprężania | 11.5 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with YCC-T |
| Układ zapłonowy | Transistorized coil ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 114 KM przy 10, 000 obr./min |
| Moment obrotowy | 87.5 Nm / 8.9 kgf-m przy 8, 500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm fork, regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Rear single shock, regulowane napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarczas, ABS |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza, ABS |
| Opona przednia | 120/70-ZR17M/C |
| Opona tylna | 180/55-ZR17M/C |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm - 860 mm - 33.9 in |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 135 mm |
|---|---|
| Note | The Yamaha Tracer 900, in USA known as the FJ-09 until 2017, then known as the Tracer 900, while in Japan, South America, Australia, and New Zealand it is known as the MT-09 Tracer.) |