Yamaha MT-09SP
Yamaha MT-09SP to motocykl naked / street o pojemności skokowej 889 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny triple cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 117.4 KM / 119 KM / 87.5 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 93 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 194 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
889 ccm
Moc maksymalna
117.4 KM / 119 KM / 87.5 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
93 Nm przy 7000 obr./min
Masa
194 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny triple cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-09SP |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny triple cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 889 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 62.1 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa with YCC-T |
| Układ zapłonowy | TCI: Transistor Controlled Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 117.4 KM / 119 KM / 87.5 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 93 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe assist and Sprzęgło antyhopping |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Controlled-fill die-cast aluminiowa with subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm KYB widelec odwrócony USD, regulowane napięcie wstępne, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | Linkage-free, w pełni regulowane horizontal Öhlins shock |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarcza hydraulicznaznas, 4-piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 245mm Tarcza hydraulicznazna, single piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 M/C |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825.5 mm |
| Masa | 194 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Caster Angle | 24.4° |
|---|---|
| Prześwit | 140 mm |