Yamaha MT-10
Yamaha MT-10 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 122, 165.8 KM przy 11500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 112.0 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
122, 165.8 KM przy 11500 obr./min
Moment obrotowy
112.0 Nm przy 9000 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-10 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 79.0 x 50.9 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 122, 165.8 KM przy 11500 obr./min |
| Moment obrotowy | 112.0 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, Multiple Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm, Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, (link suspension) |
| Hamulce przednie | 2x320mm Tarcza hydraulicznaznas |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza hydraulicznazna |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 M/C (58W) |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 M/C (75W) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm |
| Masa | 212 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.9 L |
|---|---|
| Norma emisji | EURO5 |
| Prześwit | 135 mm |