Yamaha MT-125
Yamaha MT-125 to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 12.4 Nm / 1.25 kgf-m / 9.14 ft-lb. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
2018-19
Moc maksymalna
15 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
12.4 Nm / 1.25 kgf-m / 9.14 ft-lb
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018-19 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 52 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI (digital) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 12.4 Nm / 1.25 kgf-m / 9.14 ft-lb |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel Deltabox |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Upside-down Widelec teleskopowy, 41 mm dia. |
| Zawieszenie tylne | sprzężone Amortyzator centralny with napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | hydrauliczna, Pojedyncza tarcza, 292 mm dia. |
| Hamulce tylne | hydrauliczna, Pojedyncza tarcza, 230 mm dia. |
| Opona przednia | 100/80-17 MC |
| Opona tylna | 130/70-17 M |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1355 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 138 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.5 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.15 L / 1.1 L |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
| Caster | 25° |
| Prześwit | 140 mm |