Yamaha MT-125
Yamaha MT-125 to motocykl naked / street. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves with, Variable Valve Actuation. Moc maksymalna wynosi 15 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.5 Nm / 8.48 ft-lb przy 8000 obr./min. Masa: 140 kg.
Lata produkcji
2020
Moc maksymalna
15 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
11.5 Nm / 8.48 ft-lb przy 8000 obr./min
Masa
140 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves with, Variable Valve Actuation
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT-125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4-valves with, Variable Valve Actuation |
|---|---|
| Średnica x skok | 52 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI (digital) |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.5 Nm / 8.48 ft-lb przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-Tarcza, coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, Stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel Deltabox |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Upside-down Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | sprzężone Amortyzator centralny with napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | Single 292 mm Tarcza hydraulicznazna |
| Hamulce tylne | Single 230 mm Tarcza hydraulicznazna |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/80-17 M/C 52S |
| Opona tylna | 140/70-17 M/C 66S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1325 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 140 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
|---|---|
| Caster | 25° |
| Prześwit | 140 mm |