Yamaha MT 25
Yamaha MT 25 to motocykl naked / street o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 36 KM przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 22.1 Nm przy 10000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
2019-20
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
36 KM przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
22.1 Nm przy 10000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha MT 25 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019-20 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 44.1 mm |
| Stopień sprężania | 11.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | TCI: Transistor Controlled Ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 36 KM przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 22.1 Nm przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple-Tarcza coil spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | kratownicowa-type steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | KYB single shock swinging arm |
| Hamulce przednie | Single 298mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17M/C 54H |
| Opona tylna | 140/70-17M/C 66H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1379.2 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 779.7 mm |
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 2.4 L |
|---|---|
| Spark Plug | CR9E |
| Akumulator | GTZ8V (MF Battery 7.4 Ah) |
| Dimension | Length 2090.4 mm / 82.3 in, Width 745 mm / 29.3 in, Height 1035 mm |
| Prześwit | 160 mm |