Yamaha N-MAX 125
Yamaha N-MAX 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 12 KM / 9 k, W przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.7 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 127 kg.
Lata produkcji
2018-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12 KM / 9 k, W przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
11.7 Nm przy 6500 obr./min
Masa
127 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha N-MAX 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 52 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 12 KM / 9 k, W przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.7 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Unit Swing |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/70-13 |
| Opona tylna | 130/70-13 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 765 mm |
| Masa | 127 kg |
| Zbiornik paliwa | 6 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 135 mm |
|---|