Yamaha RD 125LC
Yamaha RD 125LC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 20 KM / 15.5 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.6 kgf-m / 16 Nm przy 9250 obr./min. Masa: 98 kg.
Lata produkcji
1981-82
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
20 KM / 15.5 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
1.6 kgf-m / 16 Nm przy 9250 obr./min
Masa
98 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha RD 125LC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-82 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56 х 50 mm |
| Stopień sprężania | 6.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 24mm Mikuni Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Hitachi CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20 KM / 15.5 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.6 kgf-m / 16 Nm przy 9250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 32mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monocross linkage 6-way napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | Single 245mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18-4PR |
| Opona tylna | 3.00-18-6PR |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1295 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 98 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
| Prędkość maks. | 81 mph / 130.3 km/h |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.1 L |
|---|---|
| Prześwit | 185 mm |
| Consumption Average | 64 mpg |
| Standing¼Mile | 16.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 81 mph / 130.3 km/h |