Yamaha RD 350-B
Yamaha RD 350-B to motocykl drogowy o pojemności skokowej 347 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, parallel Dwucylindrowy, reed valves. Moc maksymalna wynosi 39 KM / 28.5 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 32.7 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
1975
Pojemność
347 ccm
Moc maksymalna
39 KM / 28.5 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
32.7 Nm przy 7000 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Dwusuw, parallel Dwucylindrowy, reed valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha RD 350-B |
|---|---|
| Rok produkcji | 1975 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, parallel Dwucylindrowy, reed valves |
|---|---|
| Pojemność | 347 ccm |
| Średnica x skok | 64 х 54 mm |
| Stopień sprężania | 6.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2, Mikuni VM28 SC |
| Układ zapłonowy | Battery, dual coils, breaker points |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 39 KM / 28.5 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 32.7 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 267mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 178mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.25-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320.8 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 155 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.9 L / 4.2 gal |
| Prędkość maks. | 102 mph / 164 km/h |
Pozostałe dane
| Model | Yamaha RD 350 |
|---|---|
| Air filtration | Disposable dry paper |
| Akumulator | 12V-5.5AH |
| Primary Drive | Helical cut gears |
| Gear Ratio | 1st 19.86:1 2nd 12.74:1 3rd 9.45:1 4th 7.46:1 5th 6.37:1 6th 6.63:1 |
| Handlebar Width | 990 mm |
| Prześwit | 162.5 mm. |
| Consumption Average | 32.9 mpg |
| Braking Distance 30 mph - 0 | 28 ft. 2 in. |
| Braking Distance 60 mph - 0 | 99 ft. 10 in. |
| Acceleration 0-60 mph | 5.2 sec |
| Standing¼Mile | 14.48 sec / 89.8 mph |
| Prędkość maksymalna | 102 mph / 164 km/h |