Yamaha RD 350LC
Yamaha RD 350LC to motocykl drogowy o pojemności skokowej 347 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, parallel Dwucylindrowy. Moc maksymalna wynosi 47 KM / 34.5k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.2 Nm / 4.1 kgf-m / przy 8000 obr./min. Masa: 149 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
347 ccm
Moc maksymalna
47 KM / 34.5k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
40.2 Nm / 4.1 kgf-m / przy 8000 obr./min
Masa
149 kg
Typ silnika
Dwusuw, parallel Dwucylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha RD 350LC |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, parallel Dwucylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 347 ccm |
| Średnica x skok | 64 х 54 mm |
| Stopień sprężania | 6.2 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 26mm Mikuni slide-needle Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 47 KM / 34.5k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.2 Nm / 4.1 kgf-m / przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular mild steel, double front downtubes |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 32mm stanchion tube forks |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator cantilever 5-way regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 267mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 149 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.5 Liters / 16.3 L |
| Prędkość maks. | 114 mph / 183.4 km/h |
Pozostałe dane
| Model | Yamaha RD 350LC / RZ 350LC |
|---|---|
| Front Travel | 140mm |
| Rear Travel | 95mm |
| Prześwit | 165 mm |
| Consumption Average | 43 mpg |
| Standing¼Mile | 13.8 sec / 97.2 mph |
| Prędkość maksymalna | 114 mph / 183.4 km/h |