Yamaha RD 350LC Naked
Yamaha RD 350LC Naked to motocykl naked / street o pojemności skokowej 347 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve. Moc maksymalna wynosi 59 KM / 43.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 47Nm / przy 8000 obr./min. Masa: 149 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
347 ccm
Moc maksymalna
59 KM / 43.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
47Nm / przy 8000 obr./min
Masa
149 kg
Typ silnika
Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha RD 350LC Naked |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve |
|---|---|
| Pojemność | 347 ccm |
| Średnica x skok | 64 х 54 mm |
| Stopień sprężania | 6.0 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 26mm Mikuni slide-needle Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 59 KM / 43.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 47Nm / przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded steel tubular full loop |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 32mm Stanchion tube Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator cantilever 5-way regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 267mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 110/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1384.3 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 149 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.6 L |
| Prędkość maks. | 188.2 km/h/117 mph |
Pozostałe dane
| Model | Yamaha RD 350LCNaked |
|---|---|
| Prześwit | 171.4mm |
| Consumption Average | 43 mpg |
| Standing¼Mile | 13.5 sec / 99.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 188.2 km/h/117 mph |
| Road Test | Motorcycle Weekly |