Yamaha RD 350LC YPVS
Yamaha RD 350LC YPVS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 347 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve. Moc maksymalna wynosi 52 KM / 38.2 k, W przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 40.8 Nm / przy 7500 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
347 ccm
Moc maksymalna
52 KM / 38.2 k, W przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
40.8 Nm / przy 7500 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Yamaha RD 350LC YPVS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, parallel Dwucylindrowy with electronically actuated exhaust port valve |
|---|---|
| Pojemność | 347 ccm |
| Średnica x skok | 64 х 54 mm |
| Stopień sprężania | 6.0 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 26mm Mikuni slide-needle Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 52 KM / 38.2 k, W przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 40.8 Nm / przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded steel tubular full loop |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 32mm Stanchion tube Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator cantilever 5-way regulowane spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 267mm Tarcza 1 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 267mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 110/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1384.3 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790mm |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 188.2 km/h/117 mph |
Pozostałe dane
| Model | Yamaha RD 350LC / RZ 350LC YPVS |
|---|---|
| Prześwit | 177.8 mm |
| Consumption Average | 43 mpg |
| Standing¼Mile | 13.5 sec / 99.4 mph |
| Prędkość maksymalna | 188.2 km/h/117 mph |
| Road Tests | Cycle World, Cycle Magazine |